• Manuály
  • Film
  • Foťáčky a tiskárny
  • Nákup
Potřebuji pomoc s výběrem instax foťáčku/tiskárny. Můžete mi pomoc?

Samozřejmě! Vždy si můžete vyzkoušet náš přístroj pro porovnávání produktů, který najdete na tomto webu, nebo chcete-li osobnější kontakt, napište nám přímou zprávu na sociální média a my vám rádi pomůžeme.

Kdo jsou Vaši autorizovaní prodejci?

Abychom zajistili, že kupujete autentické produkty instax, doporučujeme vám nakupovat u našich doporučených prodejců: Alza, CZC, Datart, Polagraph, Fotoskoda, Fujifoto, Instaxshop, Instaxstore, Mall, Megapixel, Okay, Mobilpohotovost

Našel jsem webové stránky, kde prodávají Vaše výrobky pod Vaší doporučenou cenou, jedná se tedy o Vašeho oficiálního prodejce?

Nemůžeme komentovat konkrétní webové stránky maloobchodníků, ale bohužel jsme našli mnoho neautorizovaných a podvodných webů, které převezmou údaje o vaší kartě a platbu, ale produkt vám nedoručí. Buďte opatrní a dávejte pozor na tyto stránky. V případě pochybností nakupujte u našeho doporučeného seznamu prodejců. Další informace najdete na stránce Podvodné webové stránky.

Jaká je záruční doba na produkt instax při nákupu v ČR od autorizovaného prodejce?

Fujifilm Česká republika nabízí zákonnou záruční lhůtu 24 měsíců. Podmínkou uplatnění záruky je předložení dokladu o koupi. Upozorňujeme, že záruka se nevztahuje na náhodné poškození.