• Manuály
  • Film
  • Foťáčky a tiskárny
  • Nákup
Na mém fotoaparátu svítí-blikají všechny indikační kontrolky

Zkuste znovu vložit baterie, což by mělo problém resetovat. V opačném případě může fotoaparát vyžadovat opravu. Zašlete prosím e-mail na adresu: [email protected] , abyste získali další radu a objednali opravu.

Počitadlo filmu ukazuje nesprávný počet snímků

Počitadlo expozice filmu se resetuje, pokud se během načítání filmu otevře zadní část fotoaparátu. Například pokud někdo otevře zadní kryt po pořízení 6 snímků, na počítadle se poté zobrazí celých 10 zbývajících, ve skutečnosti jich zbývá jen 4. To se obvykle stane, když se o produkt zajímá někdo, koho znáte, a otevře zadní kryt omylem.

Můj fotoaparát / tiskárna je vadná, co mám dělat?

Pokud narazíte na poruchu svého produktu instax, doporučujeme vám jej vrátit prodejci, od kterého jste jej zakoupili, spolu s kopií dokladu o nákupu. Případně pošlete e-mail na adresu: [email protected] , kde získáte další rady a objednáte opravu.

Proč moje fotografie vycházejí příliš tmavé / příliš světlé? - mini 8 | mini 9

To je obvykle způsobeno výběrem nesprávného nastavení na číselníku na přední straně fotoaparátu. Než pořídíte snímek, vždy se podívejte na přední část objektivu a zkontrolujte, zda se tečka na objektivu vyrovná se světlem, které svítí (oranžově). Pokud je nastaveno nesprávné nastavení, mohou fotografie vypadat příliš světlé nebo příliš tmavé.

Kolik snímků může můj fotoaparát / tiskárna pořídit, než budu muset vyměnit / dobít baterie?

Závisí to na použitém fotoaparátu nebo tiskárně, ale všechny produkty mohou před výměnou baterií vyfotografovat / vytisknout přibližně 100 fotografií. Některé produkty dokážou z jedné sady baterií mnohem víc, např. instax SQUARE SQ6 dokáže pořídit přibližně 300 fotografií na jednu sadu baterií CR2.

Můj instax mini 90 / WIDE 300 zobrazuje písmeno E, co to znamená?

Toto je interní chyba, kterou nelze opravit. Pošlete e-mail na adresu: [email protected] a požádejte o další pomoc.

Jakou mobilní aplikaci mám stáhnout, abych mohl používat svoji tiskárnu instax SHARE SP-2 / SP-3?

Chcete-li používat tiskárny instax SHARE, budete si muset stáhnout naši bezplatnou aplikaci instax SHARE. Najdete je v App Store nebo Google Play Store. https://itunes.apple.com/gb/app/instax-share/id716505912?mt=8 https://play.google.com/store/apps/details?id=com.fujifilm.instaxshare&hl=cs

V jakých teplotách může fotoaparát / tiskárnu používat?

5 °C až + 40 °C / + 41 °F až + 104 °F, vlhkost 20-80% (bez kondenzace)