INSTAX Biz

Okamžité zapojení s fotografiemi označenými logem vaší firmy

STÁHNOUT APLIKACI
App Store Google Play
INSTAX Biz

Představujeme aplikaci INSTAX Biz

Aplikace INSTAX Biz je výkonný nástroj určený k budování smysluplného zapojení zákazníků a současně ke zvyšování povědomí o vaší značce.

S aplikací INSTAX Biz můžete své podnikání učinit nezapomenutelným díky tomu, že svému publiku nabídnete fotografie INSTAX s vaším brandem, které si mohou ponechat.

Stačí do aplikace nahrát jedinečnou šablonu a můžete začít! Můžete přidat i dynamický QR kód nebo datum a vylepšit tak zážitek vašich zákazníků.

Vyfoťte zákazníky, vytiskněte snímek prostřednictvím tiskárny INSTAX Link a věnujte jim personalizovanou obrandovanou fotografii INSTAX a vytvořte pozitivní dojem z vaší značky.*

*Film INSTAX a tiskárny se prodávají samostatně.

STÁHNOUT APLIKACI
App Store Google Play
INSTAX Biz

Proč používat INSTAX pro své podnikání?

Pokud chcete na své zákazníky udělat opravdový dojem, INSTAX je tou správnou volbou. Ve světě, který je stále rychlejší, mohou fyzické instantní fotografie zanechat skutečný pozitivní dojem, který přetrvá ještě dlouho po skončení akce, workshopu nebo festivalu.

Co potřebuji, abych mohl začít

INSTAX Biz

Výběr velikosti filmu INSTAX

Vyberte si ze široké nabídky filmů INSTAX. Aplikace INSTAX Biz funguje se všemi filmy INSTAX.

Používejte mini filmy INSTAX pro INSTAX mini Link 2, filmy INSTAX SQUARE pro INSTAX SQUARE Link nebo INSTAX WIDE pro INSTAX Link Wide

INSTAX Biz

Vyberte tiskárnu INSTAX Link pro chytré telefony

INSTAX Biz je kompatibilní s modely INSTAX mini Link 2, INSTAX SQUARE Link a INSTAX Link WIDE

INSTAX Biz

Představujeme aplikaci INSTAX Biz

Používejte zařízení se systémem Android nebo iOS, např. smartphone nebo tablet, který je kompatibilní s aplikací INSTAX Biz.

STÁHNOUT APLIKACI
App Store Google Play

Inspirujte se

Sporty

Fotografie INSTAX a sportovní události jsou dokonalá kombinace. Každý fanoušek chce mít památku s logem svého klubu nebo se svým oblíbeným hráčem. Jako bonus můžete přidat QR kód pro sdílení zápasů, výsledků a dalších informací o vaší firmě - výsledek!

Festivaly

INSTAX Biz je navržen pro nekončící zábavu. Pomáhá vám zachytit zákazníka v okamžiku a darovat mu vlastní značkovou fotografii INSTAX s motivem festivalu. Návštěvníci festivalu tak získají dokonalý suvenýr, na kterém jsou náhodou vaše údaje, aby je všichni viděli.

Firemní akce

Předávání cen, uvádění produktů na trh, konference - ujistěte se, že aplikace INSTAX Biz je na seznamu VIP. Vytvořte šablonu specifickou pro danou událost, vyfoťte návštěvníka a předejte mu vlastní značkovou fotografii INSTAX. Zviditelnění vaší firmy ještě nikdy nebylo tak snadné.

Pohostinství (hotely a restaurace)

Pořádáte svatbu, výročí nebo narozeninovou oslavu? Udělejte z ní mimořádnou událost a pořiďte si vlastní značkové fotografie INSTAX, které si hosté mohou odnést s sebou domů. Do šablony můžete přidat datum a místo konání nebo QR kód, který vede na vámi zvolenou adresu URL; představte si webové stránky, nové menu nebo služby hotelu, například otevírací dobu lázní.

Jak aplikace funguje?

Vaše firma bude díky fotografiím INSTAX s vaší značkou výjimečná

STÁHNOUT APLIKACI
App Store Google Play

Spojte se s námi

Chcete svým zákazníkům přinést další úžasný zážitek z vašeho podnikání? Kontaktujte nás ještě dnes a dozvíte se více.

    Fields marked with an asterisk (*) are required

    Want to get started?