• Instagram
  • Facebook

Za chvíli začíná adventní období a tak je kalendář s odpočtem do Štědrého dne prostě „must have“. Zkuste to letos trošku jinak, než s klasickými kartonovými okénky plnými čokolád. Do tohoto kalendáře si totiž můžete schovat nejen mnohem více dárků, ale také si ho vyrobíte přesně tak, aby se vám hodil domů - jako krásná a vkusná vánoční dekorace.

Milujeme Instagram a milujeme fotky, které si s instaxem fotíte. A když nás na vaší fotce označíte, tak máme vždycky obrovskou radost. Za srpen jsme se rozhodli vybrat 10 vašich fotek s instaxem, na kterých jste nás na Instagramu označili a které nás baví ze všech nejvíc. Zajímá vás víc? Klikněte na jednotlivé fotky a podívejte se na profily jednotlivých instax fanoušků...

Když přišel Instax Liplay, potkaly se mi moje dvě nejoblíbenější instaxové věci v jedné. Vždycky jsem totiž Instax milovala ve dvou rovinách. Na cestách a různých akcích, ale i doma při nejrozličnějších momentech, cvakám instantní obrázky – Instaxem, tak jak ho asi všichni znají. Užívám si kouzlo okamžiku třeba s Instaxem Mini tak, že prostě zachytím nějaký moment a během chviličky už se mi v ruce vykresluje právě vyfocená fotka. Ne vždycky je dokonalá, ale to mě na tom prostě baví. Největší úspěch to vždycky sklízí na oslavách, kdy člověk jen tak pošle Instax „do placu“ a přátelé mají o zábavu a vzpomínky postaráno.

fotaky instax

Fotoaparáty

Vyber si svoj štýl a objav
nový spôsob zábavy s instaxom.

Vyber si svoj instax »

filmy instax

Filmy

Výber filmov pre každú
príležitosť na fotenie.

Výber filmov instax »

Tlačiarne instax

Tlačiarne

Foť mobilom a vytlač si
instax fotky hneď.

Tlačíme instax z mobilu »

Príslušenstvo instax

Príslušenstvo

Jedinečnosť a štýl originálnym
príslušenstvom instax..

Príslušenstvo instax »