• Instagram
  • Facebook

Teplé večery, sluníčko, kamarádi, pohoda, skvělá hudba, jídlo ze stánků, instax, vzpomínky a spousta legrace. To všechno pro nás znamenají letní festivaly. Letos nás s našimi instax kontejnery, fotostěnou a hlavně se spoustou foťáků a filmů potkáte rovnou na 10 akcích. Na kterých? Čtěte dál…

 

Majáles Praha

27. dubna, Výstaviště Praha Letňany

Na Výstavišti v Letňanech odstartujeme letošní festivalovou sezónu v plné parádě. Přivezeme dva kontejnery, včetně místa pro scrapbooking, baru nebo chill out zóny. Jak už je v naší instax foto zóně zvykem, budete si na místě moct koupit i nový instax, ke kterému dostanete hned 2 filmy jako dárek. Kromě toho budete mít na pražském Majálesu vyhrát nový instax v naší soutěži na Instagramu.

Kde nás najdete? U stage C, vedle stánku Captain Morgan

Utubering Praha

27. dubna, Praha, PVA Letňany

Ve stejný den jako pražský Majáles se na stejném místě koná i festival Utubering. Na něm se u naší fotostěny budete moct vyfotit s vašimi oblíbenými youtubery.

Kde nás najdete? V hale 3

Majáles Brno

4. května, Výstaviště Brno

Na výstavišti v Brně nás najdete na dalším Majálesu. Stejně jako v Praze se můžete i v Brně těšit na naše 2 kontejnery, scrapbooking, bar, chill out zónu i na možnost koupit si instax s 2 filmy zdarma. A nesmí samozřejmě chybět ani naše instagramová soutěž o instax mini 9.

Utubering Brno

4. května, Výstaviště Brno

I v Brně se Utubering koná společně s Majálesem – ve stejný den, na stejném místě. Najděte naši fotostěnu a vyfoťte se s vašimi oblíbenými youtubery.

Majáles Hradec Králové

10. května, Šimkovy sady, Hradec Králové

Třetí Majáles, který letos navštívíme, bude ten v Hradci Králové. Přivezeme na něj sice jen jeden instax kontejner, ale s ním pořádnou porci zábavy – focení, výrobu magnetů z instax fotek, chill out zónu i možnost koupit si instax se dvěma filmy zdarma. I v Hradci Králové budete soutěžit o nový instax na Instagramu.

Beko Prima Fresh Festival

18. – 19. května – Plzeň, OC Plaza
25. – 26. května – Liberec, sportovní areál Vesec
15. – 16. června – Pardubice, areál dostihového závodiště

Další sérií akcí, na které nás letos potkáte, bude Beko Prima Fresh Festival. V Plzni, Liberci a Pardubicích se ukážeme v plné kráse s dvěma kontejnery. To znamená jediné – spoustu místa na scrapbooking, instax bar, chill out zóna i 2 filmy zdarma ke každému zakoupenému instaxu. Na každém z Prima Fresh Festivalů budete moct vyhrát jeden instax v naší instagramové soutěži, jejíž pravidla se dozvíte přímo na místě.

Pohoda

10. - 13. července, Letiště Trenčín

Na „Trenčianském letisku“ vás letos čeká 23. ročník festivalu Pohoda. Pro všech 30 tisíc návštěvníků připravíme společně s našimi slovenskými kolegy instax foto zónu v plné parádě – čekají vás 2 kontejnery, focení, scrapbooking s výrobou magnetů z instax fotek, 2 filmy zdarma ke každému zakoupenému instaxu i soutěž na o instax mini 9 na Instagramu.

Colours of Ostrava

17. - 20. července, Ostrava Dolní Vítkovice

Zlatým hřebem naší letošní festivalové tour budou už tradičně Colours of Ostrava. Na Colours jste nás už mohli potkat loni i předloni a letos tomu nebude jinak. Každý rok se pro vás ale naší instax foto zónu snažíme udělat o něco větší, lepší a zábavnější. Proto letos přivezeme 2 kontejnery včetně celého instax týmu v nejlepší formě. Těšte se na spoustu fotek na památku, ze kterých si u našeho scrapbooking stolu uděláte magnetky, bar se speciálními instax signature drinky, vymazlenou chill out zónu nebo možnost koupit si filmy a instaxy přímo na místě. Ke každému instaxu samozřejmě dostanete 2 filmy zdarma, jako na ostatních festivalech.

Kde nás najdete? U Gongu, vedle stánku Jack Daniels