• Instagram
  • Facebook
Foťák instax Square SQ10

Nejnovější přírůstek do rodiny instantních fotoaparátů FUJIFILM instax se jmenuje instax SQUARE SQ6. SQ6 nabídne automatickou úpravu expozice a kreativní režimy jako Selfie, Macro, Double exposure nebo Landscape, které zajistí vždy optimální nastavení fotoaparátu. Hlavním lákadlem je ale populární čtvercový formát fotek známý z dříve představeného modelu SQ10.

Instax SQUARE je první analogový instax na čtvercový formát filmů, který se za poslední rok stal velmi oblíbeným. Přináší stylový, minimalistický design a jednoduché ovládání.

Aby mohli uživatelé pohodlně zachytit jakoukoliv situaci, má kromě režimu Auto nový instax kreativní režimy Selfie, Macro, Double exposure a Landscape.

Auto rozpozná okolní světlo a dokáže tak nastavit optimální rychlost závěrky a intenzitu blesku
Selfie upraví nastavení na optimální zaostření a jas pro vyfocení autoportrétů
Macro vám pomůže zachytit detailní fotografie, a to ze vzdálenosti minimálně 30 cm.
Double exposure umožňuje zkombinovat dva snímky na jedné fotce, a to při zmáčknutí spouště dvakrát za sebou.
Landscape je ideální pro široké záběry krajiny.

Instax SQUARE SQ6 bude dostupný ve třech stylových barvách Pearl White, Graphite Grey a Blush Gold. Jeho tělo má vroubkovaný povrch, který zlepšuje držení a skvěle doplňuje celkový design fotoaparátu. Kruh okolo objektivu, na kterém je umístěné praktické selfie zrcátku, má metalický povrch a ladí k barvě těla fotoaparátu.

Uživatelé také v balení SQ6 najdou tři barevné filtry blesku (oranžový/fialový/zelený). Ty při použití změní barvu celé fotografie.

  • instax sq 6

  • instax sq 6