• Instagram
  • Facebook
Foťák instax Square SQ10

První instantní fotoaparát čtvercového formátu s hybridní technologií. Ten díky digitálnímu snímači nabídne uživatelům zásadní vylepšení kvality fotek, možnost fotky přímo v přístroji upravovat a přidávat barevné filtry. To vše ve zcela novém čtvercovém formátu.

Instax SQUARE SQ 10 je prvním fotoaparátem řady instax, který je vybaven digitálním obrazovým snímačem a digitální technologií pro zpracování obrazu, díky nimž umožňuje zachytit jasnější snímky v tmavém prostředí (například v interiéru nebo v noci), detailní fotografie z malé vzdálenosti (už od 10 cm) a to s pomocí automatického nastavení expozice, funkce pro detekci obličejů a automatickému zaostřování.

Kreativní snímky s filtry

Deset odlišných barevných filtrů a úpravy saturace, nastavení vinětace s různou intenzitou světla na okrajích záběru nebo úprava jasu – to jsou tři hlavní funkce SQ10.

Filtry jsou skvělý způsob, jak zesílit saturaci nebo fotce přidat historický nádech. Efekt viněty se výborně hodí pro portréty nebo záběry, u nichž je žádoucí podpořit fotografovaný objekt ve střední části snímku. SQ10 nabízí také speciální režimy, jako je dvojitá expozice, díky níž jsou do jednoho záběru nasnímány dvě fotografie dvojím stisknutím spouště. Nechybí ani funkce "Bulb" pro efektní noční snímky s dlouhými časy.


filtry instax Square SQ10

Snadné a intuitivní uživatelské rozhraní

Aby bylo používání SQ10 co nejjednodušší, je přístroj v zadní části vybaven integrovaným voličem a tlačítky, které spolu s novým LCD displejem usnadňují editaci snímků, jejich zpracování i tisk.

ovládání foťáku instax Square SQ10
 


Symetrický design

Model SQ10 má výrazný, zaoblený tvar pro snadné držení. Zajímavostí jsou dvě tlačítka spouště – na každé straně jedno. To nejen usnadňuje ovládání levákům, kteří si mohou pro zachycení snímku vybrat svoji dominantní ruku, ale druhé tlačítko poslouží i jako volič fotografického režimu. Výrazná obruba objektivu je vyrobena z broušeného kovu a plastové díly mají speciální povrchovou úpravu pro lepší odlišení a ovládání.

Dobíjecí baterie použitá v SQ10 umožňuje pořídit až 160 snímků na jedno nabití. Zachycené fotografie mohou uživatelé uložit do vnitřní paměti (až 50 záběrů) nebo na microSD kartu.

Nyní si můžete užít kreativní focení na instax fotografie, které zachytí ty nejlepší momenty vašeho života.
symetrický fotoaparát instax Square SQ10 
designový a moderní, instax Square SQ10