• Instagram
  • Facebook

Kniha hostů na svatbě určitě nesmí chybět. Je to nádherná vzpomínka, ke které se i po letech rádi vracíte. Dlouho jsem přemýšlela, jak ji pojmout netradičně a hravě. Zároveň jsem chtěla, aby si hosté kromě výslužky a fotek v mobilu, odnesli i něco originálního, co jim bude svatební den připomínat. Instax byl skvělá volba, spojil oboje.

Družičky se ujaly role instax fotografek a fotily momentky svatebčanů. Svatbu jsme měli venku a fotky byly krásně barevné. Snad nejvíc se to líbilo babičkám a dědečkům, kteří sledovali, jak se fotky vybarvují a považovali instax za malý zázrak.

Fotky všech svatebčanů vyfocené instaxem jsme připevnily kolíčky na provázek a navázali do rámu, který nám dlouho ležel nevyužitý na půdě. Díky instax fotkám nám vznikla jedinečná kniha hostů, která nám připomíná náš den a všechny, které máme rádi.

Spoustu inspirace na to, jak si udělat svou knihu hostů s instaxem najdete třeba na Pinterestu. Skvělou pomůckou pro instax svatební focení může být Instax Wedding Deco Set, ve kterém najdete vše potřebné pro váš svatební fotokoutek. Alba pro vaše svatební fotky můžete koupit třeba u našich kamarádů z young_block a spoustu dalších scrapbookingových vychytávek zase u Papero amo

 Instax Wedding Deco Set

Instax Wedding Deco Set koupíte za 1 199 Kč třeba na InstaxStore.cz.

 

Autorem článku je Bětuška Brožová, kterou na Instagramu najdete jako @coffee_love_and_me