• Instagram
  • Facebook

"Stále vymýšlím, čím bych své klienty potěšila a jedním takovým pomocníkem se mi stala tiskárna instax Share SP-3. Je neuvěřitelné, kolik radosti taková malá krabička způsobí," říká fotografka Pavlína Kubíčková. Podívejte se na to, jak používá tiskárnu instax Share SP-3 profesionální fotograf ke své každodenní práci...

Když ke mě přijdou na focení klienti s miminkem, nenápadně během pauzy vytisknu fotku jejich drobečka, vložím je do kartičky s poděkováním a pak ji předám rodičům. Netušíc, co jsem jim dala do ruky, kartičku otevřou a to je přesně ten moment, který je mi velkou odměnou. Úsměvy, radost a dojetí z jedné malé instaxové fotky je opravdu krásný. Mají velkou radost, že si mohou z focení hned odnést fotku, kterou si mohou vystavit, darovat a nebo dát třeba na ledničku.

Tiskárna instax Share SP-3 je věcička, která opravdu umí zaujmout a má široké využití. Většina lidí fotí na mobil, přes aplikaci instax SHARE (dostupná pro iOS a Android) lze upravit ty nejpovedenější fotky a pak si je vytisknout na památku. Fotky z výletu nebo třeba z oslavy tak máte hned k dispozici. Tiskárnu také využívám na svatbách, kdy třeba během pauzy na oběd novomanželům vytisknu pár fotek, které stáhnu přímo z mého fotoaparátu Fujifilm.

Z vlastní zkušenosti můžu říct, že s tiskárnou Instax Share SP3 se nikdo nudit nebude. A kdo přemýšlí nad originálním dárkem pro své blízké, je tohle přesně to, co hledáte.

 

Děkuji Fujifilm a instax za to, že jste!


Pavlína Kubíčková

 

fotaky instax

Fotoaparáty

Vyber si svůj styl a objev
nový způsob zábavy s instaxem.

Vyber si svůj instax »

filmy instax

Filmy

Výběr filmů pro každou
příležitost k focení.

Výběr filmů instax »

tiskarny instax

Tiskárny

Foť mobilem a tiskni
instax fotky hned.

Tiskni instax z mobilu »

příslušenství instax

Příslušenství

Jedinečnost a styl s originálním
příslušenstvím instax.

Příslušenství instax »